AQFormAcademy


Wybór oświetlenia to nie jest łatwa sprawa i rodzi mnóstwo pytań. Ile światła potrzeba we wnętrzu? Jaka temperatura barwowa najlepiej się sprawdzi? Które oprawy wybrać i jak rozmieścić je we wnętrzu? Już od kilku lat opowiadamy o tym (i wielu innych oświetleniowych sprawach) w ramach cyklu autorskich spotkań online. Zorganizowaliśmy w tym czasie ponad 30 webinarów, na które zapisało się ponad 10000 uczestników. Przeprowadziliśmy wiele spotkań na żywo, długich warsztatów, merytorycznych szkoleń i zwięzłych wykładów. Ale czuliśmy, że temat oświetlenia we wnętrzach potrzebował czegoś więcej. Dlatego przygotowaliśmy coś specjalnego – platformę edukacyjną Akademia AQForm. To bezpłatna baza wiedzy online, dzięki której wybór właściwego oświetlenia stanie się dużo łatwiejszy i przyjemniejszy.


#AQFormAcademy, czyli konkretnie o świetle

Akademia AQForm to platforma prezentująca zebraną w jednym miejscu i uporządkowaną wiedzę na temat oświetlenia. Znajdziesz w niej dziesiątki praktycznych lekcji, na które składają się filmy, artykuły, prezentacje i quizy. Dowiesz się z nich samych konkretów na temat projektowania oświetlenia. Wszystko po to, aby praca nad projektem stała się łatwiejsza, a dobrze oświetlone wnętrza nie skrywały przed Tobą żadnych tajemnic. Za każde wykonane zadanie- obejrzany film, przeczytany artykuł czy rozwiązany quiz, otrzymasz punkty świetlne. Gdy uzbierasz ich odpowiednią liczbę, uzyskasz dostęp do bonusów w postaci dodatkowych, bardzo pomocnych materiałów.

A jeśli dany temat wciąż będzie niejasny, możesz spokojnie wrócić do lekcji w dowolnym momencie, miejscu i czasie. Dzięki temu będziesz mieć zawsze pod ręką wszystko to, co trzeba wiedzieć o wyborze oświetlenia!Projektuj oświetlenie z przyjemnością i bez zawahania

Projektując wnętrza, pewnie często zadajesz sobie mnóstwo pytań, na przykład: Ile światła wystarczy? Które oprawy wybrać? Jak je rozmieścić? Akademia AQForm rozwieje Twoje wątpliwości.Skorzystaj z bazy konkretnej wiedzy o świetle, gdzie w oparciu o produkty naszej marki, pokazujemy sprawdzone sposoby na dobre oświetlenie. Rejestrując się do #AQFormAcademy zyskujesz:

  • solidną dawkę praktycznej wiedzy,
  • proste i sprawdzone sposoby na projektowanie dobrego oświetlenia,
  • przepis na łatwy wybór opraw oświetleniowych,
  • pewność w decyzjach projektowych,
  • a finalnie – pięknie oświetlone wnętrza!

Poznaj tajniki nowoczesnych rozwiązań, które pomogą Ci uniknąć oświetleniowej gafy!

Last modified: Wednesday, 12 October 2022, 4:12 PM